ŽENSKÝ KRUH

LETNÍ SLUNOVRAT

21/06/2020 , 16:00-19:00

Niterná zahrada, Souhrady 142, Radomyšl / statek v Kaleticích

Blíží se letní slunovrat a já bych jej ráda oslavila v ženském kruhu. Právě teď, kdy se jaro láme do léta a v přírodě je všeho dost, oslavíme tyto principy: hojnosti, svěžest a šťavnatost, plodnost a mužský element. Pojďme v sobě tyto principy vystopovat, dát jim pozornost a patřičnou úctu. Chystám přechodový rituál vody - napojíme se na vodu v přírodě i na vodu v nás, v našich buňkách a očistíme se. Když vyjde počasí, ráda bych nasbírala květiny, které do rituálu zahrneme.

Tím uzavřeme první půlku roku, kdy energie narůstala a vědomě vstoupíme do druhé části roku, kdy se bude den opět zkracovat a energie poklesne. Čeká nás čas, kdy půjdeme více do sebe. Postupně bude na síle nabývat ženská energie noci. Samozřejmě neopomeneme meditování, dýchání a zpívání, sdílení a na závěr uzemnění.

PROGRAM:
Úvodní seznámení
Dýchání a zpívání hlásky A
Přechodový rituál vody a květin
Sdílení
Uzemnění a rozloučení

Ženský kruh se koná bez dětí (přítomná mohou být pouze kojená neplazící se miminka) a bez pejsků.

Pokud vyjde počasí, plánuji kruh udělat venku v přírodě (v Niterné zahradě či v Kaleticích - u Radomyšle, právě v Kaleticích na statku může kruh proběhnout i uvnitř, kdyby byla zima, či bylo jakkoliv nevlídno).

Vstupné 250 Kč.
Rezervovat své místo si můžete na vedomazena.strakonice@gmail.com nebo

na tel. 723 045 420

© 2023 by Women of Tech. Proudly created with Wix.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Black Facebook Icon