• Facebook

MŮJ POROD, MOJE SÍLA

19/05/2019 , 10:00

Společenský sál Šmidingerovy knihovny

Beseda s porodní asistentkou Magdalénou Ezrovou o těhotenství, předporodní přípravě a porodech nejen pro budoucí maminky, ale pro všechny, kterým záleží

na tom, jakým způsobem přicházejí na svět naše děti. Nerodí gynekologové ani porodníci. Jen a pouze ženy-rodičky. S tímto vědomím přistupme k celému porodnímu procesu, ať už se odehrává kdekoliv. Zrození nového člověka je zázrak a ženy jsou plně kompetentní porodit ve svém tempu a takovým způsobem, jaký je pro ně v tu chvíli nejlepší.

Magdaléna Ezrová

Magdaléna Ezrová (*1985) působí jako registrovaná porodní asistentka od roku 2010. Již v prvním ročníku vysoké školy začala navštěvovat kurz pro porodní asistentky v Porodním domě U Čápa a tak měla to štěstí, že ještě dřív než získala informace o porodu od lékařů, dostávala je od porodní asistentky. To ovlivnilo celý její další pohled na těhotenství, porod i ženu jako takovou. Největší školou pro ní pak byla spolupráce s porodními asistentkami z Vrchlabí, kde tři roky pracovala.

"Věřím ve vnitřní sílu ženy. A těhotenství a porod je právě to období, kdy se tato často skrytá síla může projevit naplno. Mým cílem je podpořit ženy v tom, aby tuto svou vnitřní sílu poznaly a rozvíjely."

(Původně byla na tuto přednášku domluvená porodní asistetka Ivana Königsmarková, ale bohužel kvůli přesunu plánované operace nemůže letos

do Strakonic přijet. Děkuji za pochopení.)

 

Své místo si prosím rezervujte na vedomazena.strakonice@gmail.com
Vstupné 120 Kč

© 2023 by Women of Tech. Proudly created with Wix.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Black Facebook Icon