ŠPERKY Z NEBE A ZEMĚ

Nově se věnuji tvorbě autorských šperků z peříček, polodrahokamů, kovu a skleněných korálků. Každý pár náušnic je originál a nese svůj příběh, záměr, energii... Tvořím intuitivně v několika různých liniích. Nazvala jsem je podle toho, jakému tématu jsem je zasvětila, či jaké hodnoty zdůrazňují. Do své tvorby jsem zahrnula cykličnost, živly, ženské archetypy a emoce.

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE FB ŠPERKY Z NEBE A ZEMĚ

  • Facebook

ČERVENÁ NIT

Náušnice, které se věnují zvědomění ženské cykličnosti a darům menstruace.

Zde ukázka "ČERVENÁ NIT - Vím o své plodnosti - tvořím každý okamžik svého života." Pírka z bažanta, semínka huyaruro (v Peru věří, že přivolává štěstí a odpuzuje negativní energii). Délka 14 a 15 cm.

OSLAVUJI ŽIVLY

Tématem a nosnou energií jsou základní živly: oheň, vzduch, voda a země.

Zde ukázka "VODA JE KRVÍ MOU - I když to na povrchu vře, pod hladinou je nekonečný klid." Pírka z bažanta, husy a kohouta. Skleněné korálky. Délka 17 cm.

LÁSKA A PODPORA

Láska jako nejsilnější hybná síla, světlo, ochrana.

Zde ukázka "ZABALÍM TĚ DO NĚHY - Žena aby mohla být něžná, potřebuje být odpočatá." Pírka z marabu, bažanta a kachny. Korálky růženín, matný a pukaný křišťál. Délka 17 cm.

SETKÁNÍ SE SVÝM STÍNEM

Život v rovnováze obsahuje přijetí nejen světla, ale i stínů, které v sobě neseme.

Zde ukázka "MALÁ MOŘSKÁ VÍLA - Jsem ochotná ponořit se ke svým stínům a vynést je ke světlu." Pírka z bažanta, měděné a skleněné korálky. Délka 15 cm.

© 2023 by Women of Tech. Proudly created with Wix.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Black Facebook Icon