• Facebook

HLAS A ZPĚV K PORODU

19/05/2019 , 14:00

Společenský sál Šmidingerovy knihovny

Rozeznění hlasu a zpěv jako komunikace s miminkem i jako příprava k porodu.

 

Hlasový workshop rozšiřujeme i pro netěhotné!!

Přijďte si vyzkoušet, co vše dokážete se svým hlasem a dechem, jak se můžete rozezpívat a tím rozrezonovat celou svoji bytost. Pro budoucí maminky je hlas a zpěv způsob komunikace s miminkem a na workshopu ukážeme, jak to může rovněž fungovat u porodu...

Víte, že svým hlasem může těhotná maminka komunikovat se svým miminkem v bříšku? Že její hlas je pro miminko zdrojem citů a výživy už před narozením?

A že pomocí hlasu a zpěvu si můžete ulevit od tlaků v těhotenství i při porodu?

Na workshopu si můžete vyzkoušet jednoduchá dechová a hlasová cvičení,

která vám pomohou naladit se na miminko, otevřít váš hlas a použít ho k uvolnění těla při porodu. Zahrňte do své předporodní přípravy svůj hlas, přitom ani nemusíte umět zpívat, a objevíte kouzlo rychlého uvolnění a obnovení sil, objevíte kouzlo své vlastní cesty k přirozenějšímu porodu.

Mgr. Lenka Počtová, PhDr

 

Mgr. Lenka Počtová, PhDr 

Jsem maminka dvou dětí narozených doma (1 a 6 let), protože mě již přes patnáct let fascinuje ženská síla a téma porodu. Jsem také speciální pedagog a muzikoterapeut, ale věnuji se zejména prožitkové práci s hudbou a poznávání potenciálu člověka skrze hudbu a zpěv. Přes deset let vedu hudební dílny, hudební a pěvecké večery

pro veřejnost, semináře pro učitele, koncertuji, ale nejvíc miluji společná hudební setkávání s druhými a společné hlasové objevování a experimentování. 

 

Své místo si prosím rezervujte na vedomazena.strakonice@gmail.com
Vstupné 300 Kč - pro závaznou rezervaci místa, prosím uhraďte zálohu ve výši 150 Kč na č.ú. 670100-2212228866/6210. Do poznámky pro příjemce uveďte své jméno + "Hlas a zpěv k porodu". Děkuji.

© 2023 by Women of Tech. Proudly created with Wix.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Black Facebook Icon